Tarnów Rozkład jazdy mks

Efekt domina.

Temat: Do Lublina przez Tarnów
Znalazłem w kieszonkowym rozkładzie jazdy 1997/98 bezpośredni pociąg z Zakopanego do Lublina/Zamościa przez Kraków Płaszów* Tarnów z pominięciem Krakowa Głównego (!!!). Na odcinku Zakopane- Kraków Płaszów oraz Stalowa Wola R./Przeworsk- Lublin/Zamość kursował jako pociąg osobowy, poza tym pośpieszny. Wyjazd z Zakopanego 18:33, Kraków Pł. przyj. 22:25, Kraków Pł. odj. 22:40, Lublin przyj. 5:40, Zamość przyj. 6:09.

Co do połączenia Tarnów - Lublin, to najsensownejszym jest teraz autobus Lublin - Muszyna, obsługiwane przez PKS Puławy/PKS Nowy Sącz, ew. nocny z Wisły przez Bielsko, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Stalową, Kraśnik. (PKS Lublin). Oba przetestowane przeze mnie.

Źródło: komunikacja.krakow.pl/forum/index.php?showtopic=1332



Temat: Do Lublina przez Tarnów

Znalazłem w kieszonkowym rozkładzie jazdy 1997/98 bezpośredni pociąg z Zakopanego do Lublina/Zamościa przez Kraków Płaszów* Tarnów z pominięciem Krakowa Głównego (!!!). Na odcinku Zakopane- Kraków Płaszów oraz Stalowa Wola R./Przeworsk- Lublin/Zamość kursował jako pociąg osobowy, poza tym pośpieszny. Wyjazd z Zakopanego 18:33, Kraków Pł. przyj. 22:25, Kraków Pł. odj. 22:40, Lublin przyj. 5:40, Zamość przyj. 6:09.

Źródło: komunikacja.krakow.pl/forum/index.php?showtopic=1332


Temat: Dojazd
Witaj!! no to ciezka sprawa z tymi dojazdami. Ten Autobus prosto z Katowic na lotnisko jest najszybszy ale piekielnie drogi. Mozesz jechac z katyowic do Bytomia i stamtad na llotnisko albo z Tarnowskich Gor PKS-em w miare szybko i w miare tanio. Ale zeby dotrzec z Katowic do Tarnowskich GOr musisz liczyc godzinke + z T. Gor do Pyzrowic jakies 30 min. Znalazlem Ci jak cos rozklad jazdy PKS z Tarn. Gór na lotnisko w Pyrzowicach.Powodzenia!!
TARNOWSKIE GÓRY - PYRZOWICE LOTNISKO
Opisy oznaczeń kursów zobaczysz po ich wskazaniu
Trasę kursu zobaczysz klikając w relację

Odjazd Przyjazd Oznaczenia Relacja
6:25 7:01 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

7:55 8:31 U TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

8:20 8:56 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

9:55 10:31 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

13:15 13:51 U TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

14:10 14:46 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

14:45 15:21 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

17:05 17:41 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

19:25 20:01 F TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE

19:55 20:31 U TARNOWSKIE GÓRY - ZAWIERCIE


zrodlo: http://www.rozklady.com.pl/index.php
Źródło: lotnictwo.fora.pl/a/a,2391.html


Temat: Dojazd do Edenu
Ja ostatanio pierwszy raz odwazylam sie dojechac do edeniku busiakiem :D a to byl wtoreczek :) Dzionek swiateczny busikiem 6steczka a powrotny to ta 5 ale np w sobote pierwszy jest dopiero o 6 :) zreszta zobaczcie www.tarnow.net.pl Rozklad jazdy autobusow :) Pamietajcie o dniach wolnych i swiatecznych :) pozdrawiam
Źródło: eden139.com/forum/viewtopic.php?t=766


Temat: Przebudowa Placu Wolskiego.
@Edgar, co do bezpośredniego połączenia Bytomia z Wrocławiem to już dawno o braku takowego ubolewam. W nowym rozkładzie z Gliwic będą startować aż 4 osobówki do Wrocławia, zupełnie nie rozumiem, dlaczego Przewozy Regionalne nie pomyślą i nie wydłużą ich do Bytomia.

Są jednak plusy nowego rozkładu jazdy, m.in. większa ilość połączeń na trasie Bytom-Gliwice (obecnie jest to 8 pociągów, a od grudnia będziemy mieli już 11), oraz pociągi praktycznie co godzinę, a nawet co pół (rano i w szczycie) na trasie Katowice-Tarnowskie Góry-Katowice. Małe rzeczy, a jednak cieszą.
Źródło: bytomski.pl/viewtopic.php?t=2656


Temat: Inwestycje Kolejowe w Bytomiu
Zgadza się. W nowym rozkładzie jazdy (od poniedziałku do piątku) będziemy mieli 11 pociągów do i z Gliwic, a także pociągi co godzinę do Tarnowskich Gór i Katowic. Z rana do Katowic pociągi będą odjeżdżały co pół godziny, natomiast popołudniu w przeciwnym kierunku, do Tarnowskich Gór również będziemy się mogli dostać co 30 minut. Jeśli chodzi o połączenia dalekobieżne nie ma żadnej rewelacji, w dalszym ciągu będzie kursował pociąg Tanich Linii Kolejowych z Krakowa do Szczecina.
Źródło: bytomski.pl/viewtopic.php?t=1090


Temat: : PKP IC masowo likwiduje pociągi pospieszne
Z rozkładu jazdy PKP IC zniknąć ma kilka kursów ekspresu "Pieniny", łączącego Tarnów ze stolicą.
PKP Intercity, w ramach cięć, zamierza zaoszczędzić na jedynym dogodnym, bezpośrednim połączeniu kolejowym Tarnowa z Warszawą. Ekspres "Pieniny", zamiast codziennie, miałby do stolicy kursować tylko w weekendy. Pasażerowie są oburzeni, a miasto interweniuje u przewoźnika.

Na przeciek w sprawie planowanych przez przewoźnika cięć trafił radny Jakub Kwaśny. - Ekspres "Pieniny" byłoby drugim połączeniem, po ekspresie "Ernest Malinowski", które ma zninąć z rozkładu - denerwuje się radny.

PKP Intercity potwierdza. - "Pieniny" są na liście połączeń do korekty - usłyszeliśmy w biurze prasowym spółki. Jak ma wyglądać korekta rozkładu jazdy? Tylko do końca sierpnia pociąg miałby kursować do stolicy i z powrotem codziennie. Od września na trasę z Warszawy do Przemyśla, przez Tarnów wyruszałby jedynie w piątki i niedziele. Kursy w przeciwnym kierunku, a więc z Tarnowa do stolicy wykonywałby tylko w poniedziałki i soboty.

Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała w piśmie do prezesa PKP IC apeluje o ponowne przeanalizowanie planów. - To dla nas kluczowe połączenie - podkreśla prezydent.

źródło: Gazeta Krakowska
Źródło: infokolej.pl/viewtopic.php?t=7708


Temat: : PKP IC masowo likwiduje pociągi pospieszne
do kris123: twierdzisz ze Tarnów ma SUPER rozklad jazdy tak? k[iosz czy o drogę pytasz? no "trochę" mu jeszcze brakuje żeby był "super"...super to są rozkłady na CD i DB czy SNCF a tu jest dziadostwo..uważasz np że sytuacja iż z Tarnowa do Warszawy nie ma ani jednego pospiecha jest super? może do Wrocławia i Przemyśla połączenia są ok ale nic i nigdzie poza tym!!!!!
Źródło: infokolej.pl/viewtopic.php?t=7708


Temat: : Pociąg Krakowianka
Taki pociąg, a dokładnie wagony bezpośrednie już jeździły. Sam zresztą parokrotnie korzystałem z tego połączenia. W rozkładzie jazdy 1990/1992 rozkład wyglądał następująco:

Szczecin Główny 14.55 (w składzie Włókniarza 81108)
Szczecin Dąbie 15.11/15.13
Stargard 15.31/15.37
Choszczno 16.03/16.05
Krzyż 16.43/16.56
Wronki 17.22/17.23
Szamotuły 17.36/17.37
Poznań Główny 18.10 tu następowało przełączenie wagonów do składu pociągu relacji Poznań Główny - Krynica 73502 kursującego (2)/(3), (5)/(6), (7)/(1). Szczegółowy rozkład wyglądał następująco:
Poznań Główny 19.05
Kościan 19.44/19.45
Leszno 20.05/20.10
Rawicz 20.35/20.37
Oborniki Śląskie 21.19
Wrocław Główny 21.46/22.04
Brzeg 22.38/22.39
Opole Główne 23.09/23.13
Kędzierzyn Koźle 23.50/23.53
Gliwice 0.25/0.29
Zabrze 0.40
Katowice 1.12/1.17
Jaworzno Szczakowa 1.58/2.00
Trzebinia 2.15/2.18
Kraków Główny 2.56/3.06
Kraków Płaszów 3.15/3.18
Bochnia 3.49
Tarnów 4.20/4.38
Stróże 6.13/6.18
Grybów 6.25
Nowy Sącz 7.00/7.05
Stary Sącz 7.19
Rytro 7.29
Piwniczna Zdrój 7.38
Piwniczna 7.43
Żegiestów 8.08
Żegiestów Zdrój 8.14
Muszyna 8.28/8.40
Krynica 8.58

Niestety frekwencja w tym pociągu nie była zbyt duża, zatem przeszedł do historii.
Źródło: infokolej.pl/viewtopic.php?t=4815


Powered by WordPress, © Efekt domina.